Apartamento Centrico
Apartamento Centrico Bahía Blanca, gelegen op binnen 8 minuten wandelen van Parroquia Santa Teresita, biedt de mogelijkheid om tal van toeristische bestemmingen in de omgeving te verkennen.
Het appartement is op een steenworp afstand van de Avenida Alem gelegen. Dit appartement is op 400 meter wandelafstand van de Bernardino Rivadavia-bibliotheek en biedt een gemakkelijke wandeling van 20 minuten naar het centrum van Bahía Blanca. Op een korte afstand van Apartamento Centrico vindt u Art Museums Mba-Mac.
Deze accommodatie heeft een balkon met airconditioning voor optimaal comfort. Geniet van het comfort van een badkamer in het appartement, dat met handdoeken is uitgerust. Daarnaast vindt u er een bidet, een apart toilet en een douche.
Verrijk uw verblijf met het gemak van een koffie/theezetapparaat, een oven en keukengerei in de accommodatie. De gasten kunnen ook een bus nemen van 506 - Bajar para Club Independiente busstation, dat binnen 5 minuten loopafstand ervandaan ligt om de rest van Bahía Blanca te verkennen.
- Locale bezienswaardigheiden
- Bingo Bahia892 km
- Avenida Alem236 km
- La Iglesia de Jesucristo de los Santos de los Ultimos Dias926 km
- Teatro Don Bosco709 km
- Plaza Rivadavia530 km
- Parroquia Santa Teresita526 km
- Monumento a Rivadavia962 km
- Iglesia del Sagrado Corazon de Jesus598 km
- Luchthavens
- Luchthaven Comandante Espora14 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
Kamervoorzieningen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Apartamento Centrico.
Als gasten bij Apartamento Centrico verblijven, kunnen ze de belangrijkste bezienswaardigheden van Bahía Blanca bezoeken, Parroquia Santa Teresita (650 m) en Art Museums Mba-Mac, gelegen binnen 13 minuten wandelen vandaan. - ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Apartamento Centrico in het stadscentrum te komen?
Het duurt 20 minuten lopen om van Apartamento Centrico naar het stadscentrum te komen. - ❓
Hoeveel kost het om Apartamento Centrico te boeken?
De prijs van het boeken van Apartamento Centrico is $95.